top of page

Kto sme, čo sme

Sústredíme sa na tvorbu grafických výstupov a animácií, no vďaka skúsenostiam aj v iných oblastiach, vieme spracovať širokú škálu rozličných a komplexných zadaní.

Ako vášniví obdivovatelia digitálnych médií sa tešíme na každú kreatívnu výzvu. Venujeme sa primárne grafického dizajnu, animovaniu, copywritingu, voiceactingu, ilustrovaniu, zalamovaniu, webdizajnu alebo 3D modelovaniu. Radi sa však pustíme aj do produktového dizajnu a prototypovania. 

Táto pestrosť nám umožňuje ponúkať komplexné riešenia aj pre náročnejšie projekty.

Vznik firmy ZNOVA bol výsledkom úspešných spoluprác a spokojných klientov. Preto som sa rozhodol ponúkať naše služby a byť pre nich dostupným riešením.

Jan Telepovsky, ZNOVA, art director

Art director a kreatívec s viac ako 10 ročnými skúsenosťami v oblasti grafického a produktového dizajnu a animovania. Vďaka záľube v cestovaní sa venuje aj foto a video procesing. Popri komunikácií s klientmi, ideamakingu a manažovaní projektov sa venuje aj ich exekutíve. Klientom sa snaží vždy ponúknuť vhodné riešenie pre ich projekty, aby sme im efektívne pomáhali dosahovať ich ciele. 

Ján Telepovský

Zakladateľ / Art director

Prečo ZNOVA?

Názov ZNOVA vznikol ešte počas môjho štúdia, pri projekte zameranom na recyklovanie a upcyklovanie. Znova využitý materiál, tak predstavoval jeho elementárny základ. Základ, nevyhnutný k tvorbe niečoho nového. ZNOVA predstavuje pohľad na projekt z nového uhla. Zdokonaľujeme, inovujeme ale hlavne tvoríme. Opakovane sa púšťame do tvorivého procesu a vymýšľame niečo nové. ZNOVA a ZNOVA sa vraciame k činnostiam, ktoré máme radi. 

Zaujala ťa naša tvorba?

Ak sa taktiež venuješ digitálnym médiám a hľadáš tím na spoluprácu, neváhaj a ozvi sa nám.

bottom of page